Destilační kolona, dvoudílné zařízení - MAXI, kombinace sklo a kov - funkční model
  • Destilační kolona, dvoudílné zařízení - MAXI, kombinace sklo a kov - funkční model

Destilační kolona, dvoudílné zařízení, MAXI, kombinace sklo a kov - funkční model

1 887,00 Kč
S DPH

Destilační přístroj, dvoudílný - MAXI, kombinace skla a kovu - funkční model.

15 ks
Počet
Skladem

82999.2

Destilační přístroj dvoudílný, MAXI, kombinace skla a kovu. Výhodou tohoto přístroje je, že destilované médium je tepelně odděleno od chladící kapaliny. Vynikající společník pro posezení přátel a pobavení hostů. Zahřívaná části destilačního přístroje se naplní cca 0,75 l vína (červené, ale i bílé). Chladící nádoba se naplní vodou. V kahanu, který zahřívá víno, je líh (běžný líh, možno koupit v drogeriích). Dle vzdálenosti plamenu od spodní nádoby (6-7 cm) se ohřívá víno ve spodní části. Destilace trvá při teplotě mezi 90 až 95 st.Celsia přibližně 40 minut. Výsledkem je překvapivě lahodný (dle druhu použitého vína) destilát silný cca 50% (až 2dcl).

Po špatných zkušenostech s přepravou jsme byli donuceni zboží opatřit dřevěným ochranným obalem, za který účtujeme 60 Kč.

Přes toto opatření pro jistotu zásilku za přítomnosti řidiče rozbalte a pečlivě zkontrolujte! Event. pozdější reklamace jsou problematické.

Pokud byste nevěděli kam s vyrobeným destilátem, podívejte se na nabídku našich jedinečných hraček pro dospělé nebo soudků či sklenic.

Parametry

Země
ČR
Výrobce
ČR

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Destilační kolona,...
1 487,00 Kč
Destilační kolona,...
1 497,00 Kč
Destilační kolona,...
1 997,00 Kč