• AKCE Riesling Exzellenz Nr. 1, moselské suché. Sleva 10% při 2ks.

AKCE Riesling Exzellenz Nr. 1, 2015, moselské suché. Sleva 15% při 2ks.

380,00 Kč
S DPH

Při nákupu 2 lahví = cena za láhev 380 Kč. Moselské víno před slevou 15% 447 Kč.

36 ks
Počet
Skladem

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 2.

86300.0805B

Příběh vína Exzellenz začal v roce 2014, když se královnou regionu Moselského vína stala rodačka z Ellenz, Lisa Dieterichs, kde sídlí vinařství Basten.

Riesling pocházející z nejlepších vinic  Moselského regionu vyroben v limitované edici s etiketou EXZELLENZ Nr. 1. Tři vinařští mistři, Thomas Basten, Arno Fuhrmann a Markus Fuhrmann vyrobili na počest své královny skvost, který můžete ochutnat.

Světle slámově žluté víno jiskří světlem kytice meruněk s náznak zeleného jablka. Chutě delikátního šťavnatého ovoce, aroma hrušky i ananasu. Když k tomu připočteme pro Moselská vína typické živé minerální chutě s dobře integrovanou kyselostí, pocítíte víno s velmi harmonickou, dlouhou a ovocnou dochutí.

Veškerá bílá moselská vína, mají vždy více cukru a to i v suchých klasifikacích. Zároveň obsahují i více kyselinek. Díky břidličnému podloží jsou obdařena výraznou chutí minerality, která jim dodává až vzácné skoro slané příchutě. Vždy však cítíte intenzivní ovocné tóny meruněk a dalšího ovoce. Většinou mají nižší obsah alkoholu a ovocem provoněnou šťavnatou kyselinku. Díky tomu působí velmi svěže a proto se dobře popíjejí. Cítíte je ještě dlouho po polknutí.

Při nákupu moselských vín, v jakékoliv kombinaci, od sedmi kartonů (42 kusů), Vám poskytneme velkoobchodní ceny. Ceník zašleme na požádání na Váš e-mail.

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

AKCE Riesling Spatlese...
267,00 Kč
[PRODEJ SKONČIL] AKCE...
199,00 Kč
AKCE degustační sada,...
907,00 Kč
AKCE degustační sada,...
1 380,00 Kč